SİTE LOGO TASARIMI

Web Site Tasarımları

Site tasarımlarımızı profosyonel olarak tamamen baştan tasarlanan, özgün ve güncel bir yapıda, sadece size özel web sitelerini CSS tekniğini kullanarak yapıyoruz.

Günümüzde birçok site hazır temaları, scriptleri, templateleri (şablon) kullanmaktadır. Sadece içindeki bilgiler değiştirilerek birçok internet sitesi ortaya çıkmaktadır.

Bizim ilkemiz başka bir yerde olmayan, farklı tasarımlar ile web siteleri oluşturmaktır.  Böylece siteniz sizi en iyi şekilde tanıtarak diğerlerinden ayrılacak ve ön plana çıkacaktır. Sitenizin güncel olmasıda çok önemlidir. Site tasarlanırken ve programlanırken en son çıkan yeniliklere göre yapılmaya çalışılır. Eskide kalmış renk seçenekleri, temalar ve kodlar kullanılmaz. Siteler tamamen responsive yani tüm cihazlara uyumlu (mobil, tablet) olarak hazırlanır.

Aynı zamanda html  şeklinde ve CSS tekniği ile oluşturulan sitelerimiz "google" sitesinin önem verdiği siteler arasında yerini almaktadır. Google html şeklindeki sayfaları daha iyi ve hızlı taramaktadır. Çünkü direk sayfanın içeriğini görebilir ve sunucuya bunu daha hızlı ulaştırır.

İsteyenlere wordpress içerik yönetimi ile özgün tasarımlar yapılmaktadır. Alt yapı tamamen wordpress fakat sitenin tasarımı tamamen bizim tarafımızdan yapılarak özgün içerik yönetimli ve google uyumlu siteler veya bloglar hazırlanmaktadır.

Yaptığımız bazı logo tasarımları
Yaptığımız bazı kurumsal kimlik tasarımları
Anasayfa | Hakkımızda | Logo Tasarımı | Kurumsal Kimlik Tasarımı | Site Tasarımı