SİTE LOGO TASARIMI

Logo Tasarımı

Logo tasarımlarınızı profosyonel olarak yaratıcı, sade, akılda kalıcı, marka ile uyumlu olacak şekilde ve vektörel çizim ile tasarlıyoruz.

Logo için önemli olan logonun tasarımında hiçbir alıntı olmaması, başka logoları çağrıştırmaması ve hazır formatlardan faydalanılmamasıdır. Bir logo mutlaka grafik programları kullanılarak tasarlanmış ve istenilen formatlarda teslim edilmiş olmalıdır. Çünkü logo internetin yanı sıra basılı medyada da (kağıt, broşür, tabela, gazete, dergi…) kullanacağınız bir simgedir. Bu nedenle logo büyütülüp küçültüldüğünde yani boyutları değiştirildiğinde hiçbir bozulma olmaması gerekmektedir. Bunun içinde logo tasarımlarının vectörel çizim olarak hazırlanması gerekir.

Logo teslim edilirken sadece resim (jpg, gif, tif, pdf…) olarak değil, istenirse çizim programının formatında da teslim edilmesi gerekir.

Vektörel olarak teslim edilmeyen logolar, tabela, afiş, kartvizit vb. büyük veya küçük boy kullanım yerlerinde ebatları değişince bozulmalar yapar. Logonuzu dilediğiniz boyutlarda büyütüp küçültebileceğiniz Vectorel İllustrator formatında teslim ediyoruz.

Size veya firmanıza özel logo tasarımınızı bir yaptırmak istiyorsunuz bizi aramktan çekinmeyin.

* Logo tasarımında dikkat edilmesi gerekenler

Yaptığımız bazı logo tasarımları
Yaptığımız bazı kurumsal kimlik tasarımları
Anasayfa | Hakkımızda | Logo Tasarımı | Kurumsal Kimlik Tasarımı | Site Tasarımı