SİTE LOGO TASARIMI

Kurumsal Kimlik Tasarımı

 Kurumsal kimlik tasarımı firmaların markasını, logosunu, renklerini, tasarım çizgisini, işini, misyonunu, sloganını gibi birçok konuyu tüm basılı ve görsel mecralarda aynı tutarlılıkta tasarlanıp kullanmasıdır. 

Kurumsal kimlik tasarmları bir kurum veya kuruluşun görünen yüzüdür. Bu nedenle bu tasarımların özenle, özgün, markaya uygun ve her yerde aynı olması çok önemlidir. Bu nedenle kurumsal kimlik tasarımını oluşturmak, müşterileriniz karşısında sizi öenmli bir yere koyar ve başarının yolunu açar.

Bir başlangıç olarak bir logo kurumsal kimliğin ilk öğesidir. Daha sonra kartvizitlerden, antetli kağıtlara; faturadan, dosyalarınıza kadar her şey markanızın görsellerle desteklenmesidir. Bu kurumsal kimlikler sizin logo veya kimliğinizinde farkındalık yaratır.

Marka ya da firmanızın kurumsal kimliğini oluşturan tasarım çizgilerini oluşturduktan sonra sıra gerekli tüm materyallerin tasarlanmasına gelir.

Kurum içinde kullanılan en önemli kurumsal kimlik öğeleri: Amblem, logo, kartvizit, antetli kağıt, kartvizit, diplomat ve torba zarf, dosya, bloknot, fatura, irsaliye, makbuz, çanta, dijital tasarımlar, kurumsal kimlik kılavuzu...

Yaptığımız bazı logo tasarımları
Yaptığımız bazı kurumsal kimlik tasarımları
Anasayfa | Hakkımızda | Logo Tasarımı | Kurumsal Kimlik Tasarımı | Site Tasarımı